Інформація про участь та перемоги вихованців і педагогів МЦПО в конкурсах, змаганнях, виставках 2022-2023 н.р.
Міські та обласні заходи
◦ Черепаня Анастасія отримала І місце у загальноміському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний подарунок» , керівник Черепаня Т.О.;
◦ Деревенько Андрій отримав І місце у загальноміському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція» у номінації «Новорічна композиція», керівник Марусинець К.М.;
◦ Чейди Аніта отримала І місце у загальноміському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний вінок» , керівник Гуранич О.М.;
◦ Писко Анна отримала І місце у загальноміському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний букет» , керівник Ржевська С.О.;
◦ Коруженко Вікторія отримала І місце у загальноміському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція» у номінації «Сюжетна композиція» , керівник Францішко О.А.;
◦ Секереш Ілдика отримала І місце у загальноміському конкурсі з новорічної флористики «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка», керівник Токарь М.В.;
◦ Станкович Роман отримав ІІ місце у номінації «Соціальний ролик - хронометраж» міського конкурсу відео-аматорів серед учнів ЗЗСО та вихованців освіти в рамках «16 днів проти насильства», керівник Василєва Л.М.
◦ Анна Писко отримала І місце у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!», керівник Ржевська С.О.
◦ Бопко Дарина отримала І місце у виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінаціЇ ,,Прилади та обладнання " , макет «Телескоп», керівник Францішко О.А.;
◦ Шабан Марія отримала ІІ місце у виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінаці ,,Прилади та обладнання ", робота «Повітряний компресор», керівник Францішко О.А.;
◦ Гавришко Мирослав отримав І місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Ігри та іграшки з елементами техніки та електротехніки " робота «Марсохід», керівник Францішко О.А.;
◦ Рудь Дар'я отримала ІІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Ігри та іграшки з елементами техніки та електротехніки " робота «Курча», керівник Гуранич О. М.;
◦ Хоруженко Вікторія отримала ІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Ігри та іграшки з елементами техніки та електротехніки " робота «Правила дорожнього руху», керівник Францішко О.А.;
◦ Шкоран Олександра отримала ІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Техніка майбутнього "наочний посібник «Схема послідовного з'єднання провідників» керівник Токарь М. В.;
◦ Деревенько Катерина отримала І місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Техніка майбутнього " модель вірусу «COVID - 19», керівник Марусинець К. М. ;
◦ Русняк Іван отримав І місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Спортивно-технічне моделювання "автомодель «Формула -1», керівник Дуднік М. О.;
◦ Луцьо Юлія отримала І місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Спортивно-технічне моделювання " робота «Самокат», керівник Черепаня Т. О.;
◦ Писко Анна отримала ІІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Спортивно-технічне моделювання " робота «Пірат», керівник Ржевська С. О.;
◦ Шафар Юлія отримала ІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Спортивно-технічне моделювання " робота - судно «Мрія», керівник Ржевська С. О.;
◦ Семеніхін Дмитро отримав ІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Спортивно-технічне моделювання " робота «Літак NASA», керівник Гуранич О. М.;
◦ Загородська Антоніна отримала І місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Спортивно-технічне моделювання" робота «Tourism», керівник Онац М. В.;
◦ Каменца Габріелла - Марія, Черепаня Олексій отримали ІІ місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Архітектура та будівництво " колективна робота «Заміський будиночок», керівник Черепаня Т. О.;
◦ Вихованців 2 класу отримали І місце у виставці-конкурсі науково- технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!» у номінації ,,Архітектура та будівництво " колективна робота «Парк майбутнього», керівник Ржевська С. О. гурток «Країна чарівного мистецтва».
◦ Зарицька Аліна отримала грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «В҆язання спицями,гачком», робота «Восьминіг», гурток «Країна чарівного мистецтва», керівник Ржевська С.О.
◦ Писко Анна отримала ІІ місце у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «В҆язання спицями,гачком», робота «Веселі друзі», гурток «Країна чарівного мистецтва», керівник Ржевська С.О.
◦ Гелетей Домініка отримала ІІ місце у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Витинання», робота «Мама», гурток «Країна чарівного мистецтва», керівник Гуранич О.М.
◦ Ігнатоля Глорія отримала грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «В҆язання спицями,гачком», робота «Птахи», гурток «Країна чарівного мистецтва», керівник Ржевська С.О.
◦ Чейди Аніта отримала ІІІ місце у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Художня вишивка», робрта «Квіти», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Гуранич О.М.
◦ Мороз Валерія отримала грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Народна лялька» робота «Україночка», гурток «Країна чарівного мистецтва», керівник Муравйова М.П.
◦ Лазер Денис отримав грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Писанкарство» робота «Чарівна красуня», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Черепаня Т.О.
◦ Данашовська Марія отримала ІІІ місце у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Декоративний розпис, народний живопис» робота «Петриківський розпис», гурток «Країна чарівного мистецтва»,керівник Ржевська С.О.
◦ Крикляк Вікторія отримала грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Бісероплетіння» робота «Писанка», гурток «Водний туризм», керівник Луца Ю.Ю.
◦ Горват Анна отримала грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Паперова пластика та ори гамі» робота «Ваза для квітів», ,гурток «Основи інформаційних технологій», керівник Дулов Д.А.
◦ Шабан Марія отримала ІІ - місце у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Вироби з природніх матеріалів» робота «Берегиня», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Францішко О.А.
Розділ "Інші техніки виконання»
◦ Русняк Іван отримав грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Інші техніки виконання »робота «Рідний край», гурток «Початкове технічне моделювання», керівник Дуднік М.О.
◦ Шкоран Олександра отримала грамоту за участь у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Інші техніки виконання »робота «Квіткова земля», гурток «Юні квітникарі», Токарь М.В.
◦ Сорочий Злата отримала ІІІ - місце у міській виставці - конкурсі декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», розділ «Живопис» робота «Ромашки», гурток «Країна чарівного мистецтва», керівник Ржевська С.О.
Участь МЦПО в обласних заходах:
◦ Повлов Іван отримав Подяку за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»
вихованець гуртка «Юні екскурсоводи», керівник Васил҆єва Л.М.
◦ Мешко Еріка отримала грамоту за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» керівник Гелетей Е.М.
◦ Гавришко Мирослав отримав І місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та був нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, керівник Францішко О. А.
◦ Бопко Дарина отримала ІІ місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, керівник Францішко О. А.
◦ Шабан Марія отримала ІІ місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, керівник Францішко О. А.
◦ Хоруженко Вікторія отримала ІІ місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, керівник Францішко О. А.
◦ Семеніхін Дмитро отримав ІІ місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та був нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації,керівник Гуранич О.М.
◦ Русняк Іван отримав ІІ місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та був нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, керівник Дуднік М. О.
◦ Шкоран Олександра отримала ІІІ місце за підсумками Всеукраїнської виставки - конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість - тобі, Україно» та була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, керівник Токарь М. В.
◦ Луцьо Любов Іванівна керівник гуртків отримала ІІІ місце за підсумками обласного конкурсу серед педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на кращий сценарій масового заходу та розважально-ігрової програми.
Всеукраїнські заходи
◦ Васил҆єва Людмила Михайлівна керівник гуртків отримала Подяку за участь у ІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити,що серце серцю передасть».
◦ Білинець Ніколетта отримала Сертифікат за участь у ІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити,що серце серцю передасть».
◦ Онац Маряна Василівна керівник гуртків отримала Подяку за участь у ІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити,що серце серцю передасть»
◦ Копча Анастасія отримала Сертифікат за участь у ІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити,що серце серцю передасть».
◦ Жентичка Вікторія отримала Сертифікат у Всеукраїнському конкурсі «Екопогляд», вихованка гуртка «Юні садівники», керівник Русин В.І;
◦ Чейди Аніта отримала Грамоту за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії - 2021», вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Гуранич О.М.;
◦ Франціан Аніта отримала Грамоту за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021», вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Гуранич О.М.;
◦ Гуранич Ангеліна отримала Грамоту за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021», вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Гуранич О.М.;
◦ Токар Ілля отримала Грамоту за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021», вихованка гуртка «Юні дослідники», керівник гуртка Токарь М.В.;
◦ Гуранич Ангеліна отримала Грамоту за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021», вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Гуранич О.М.;
◦ Франціан Аніта отримала Грамоту за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021», вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Гуранич О.М.;
◦ Франціан Аніта отримала Грамоту за ІІІ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021», вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник гуртка Гуранич О.М.;
◦ Гуранич Ольга Михайлівна отримала Подяку за підготовку вихованців до участі у Всеукраїнському конкурсі «Знавці Біблії 2021».
◦ Токарь Майя Василівна отримала Подяку за підготовку вихованців до участі у Всеукраїнському конкурсі «Знавці Біблії 2021».